Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 150 oldalt mennyi idő alatt...

150 oldalt mennyi idő alatt lehet megtanulni 90%-osra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ mit.150 oldalnyi verset nehezebben, mint 150 oldal fizikát.de kinek mi
2011. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk 150 fizikát, kémiát...tök mindegy, középiskolás szintűt.
2011. jan. 22. 20:35
 3/7 anonim válasza:
1 het
2011. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 1 hét alatt tanultam meg 300 oldalas biológiát 5-re.De én egyetemista vagyok,és hozzászoktam az ilyen tanuláshoz,hogy 1 hét és akkor reggeltől-estig.Inkább állj neki előbb és szánj rá több időt,legalább 2 hetet és akkor még ismételni is bőven lesz időd.
2011. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából pánikba estem, hogy nem hagytam elég időt a tanulásra. De csak érettségire kell megtanulnom, és naponta csak 4-5 órám foglalt, az összes többit tanulásra tudom fordítani (már nem járok suliba). Szóval akkor még nem vagyok elkésve. Szeretném az elméletet 3-4 hét alatt lezavarni, utána az összes többit gyakorlásra fordítani.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 23. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.pánikod felesleges, nekem például előfordult olyan hogy 80 oldal földrajzot kellett megtanulnom egy nap alatt, és hálisten 5ös lett.neked is sikerülni fog
2011. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Ma sikerült 11 oldalt megtanulnom, úgyhogy kicsit nyugodtabb vagyok, hogy elég lesz az idő. :)

Igazából az a baj, hogy kémia a tantárgy (amit ki nem állhatok), így kicsit lassabban megy, mint a biosz. :)

2011. jan. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!