Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyszerre 2 szakot ezek közül?

Egyszerre 2 szakot ezek közül?

Figyelt kérdés

Lehetséges szerintetek egyszerre 2 szakot végezni párhuzamosan egy karon belül?

Szóval, ha turizmus-vendéglátásra járok, de szeretném mellette a gazdálkodás és menedzsmentet is elvégezni, akkor ennek mi a menete?

Első éves vagyok turizmuson, és jelenleg az első évben minden tárgy megegyezik a GTK karon lévő szakokon, és a későbbiekben is sok a közös tantárgy.

Szerintetek lenne értelme? Illetve mivel költségtérítéses képzés lenne mindkettő, így mindkét képzés teljes árát kellene fizetni?


2011. jan. 22. 13:50
 1/3 anonim válasza:

szia!

lehet 2 szakot végezni párhuzamosan, sokan csinálják így! Én is így végeztem el 2 alapszakot a Corvinuson, turizmust és pénzügy-számvitelt! A tárgyak nagy részét el lehet fogadtatni!

Arra viszont figyelj, ha egyszerre 2 szakot végzel, akkor az állami féléveid a 2 alapképzésen nagyjából elfogynak, így ah később mesterképzést is szeretnél ,azt fizetned kell (jelenleg a corvinuson 400.000 ft/félév)

2011. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem mind2 szak költségtérítésesen lenne, csak valahol azt hallottam, hogy fizeted az egyik szak teljes árát, illetve még ahhoz jön egy nagyon kevés összeg, a másik szak miatt, (hiába az is költségtérítéses nem kell a teljes összeget fizetni)

Így megmaradnának mesterképzésre az államis félévek .

2011. jan. 22. 14:56
 3/3 anonim válasza:
ezt sajnos nem tudom! szerintem kérdezz rá a tanulmányi osztályon, ott biztos tudnak segíteni!
2011. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!