Mi az a szakma, amit ha lehetne tanulnál?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mit tanulnál,ha lehetőséged lenne és ami érdekel.Mit gondolsz,mivel lehet elhelyezkedni(nem feltétlenül főiskolára és egyetemre gondolok)vagy érvényesülni.Pláne nőnek esetleg család mellett?Érdemes olyat tanulni,ahol valamilyen intézményben főállásúként dolgozhatsz vagy inkább olyat amit mellékállásban tudsz végezni?
2011. jan. 21. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne családom, akkor légikísérő vagy idegenvezető szerettem volna lenni, de ez gyerekkel és 35 évesen már sajnos nem lehetséges. A titkárnőséget el tudnám képzelni, családdal mindenképp valami csak hétköznap végzendő napi 8 órás meló lenne jó.
2011. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
pszichológus. Most vagyok utolsó éves , fodrásznak tanulok.Még gondolkodom,h beadajam e a jelentkezésemet....
2011. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Orvosnak.
2011. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
akarok egy kaszinót :)
2011. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
lakberendező szerettem volna lenni
2011. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
84%
Klíma-központifütés-víz szerelö és minden ami a megújuló energiával kapcsolatos.
2011. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Idegenlégiós lennék. Ha valami történne itthon, vagy valami elszakadna bennem, és már nem számítana semmi ami eddig fontos volt, elmennék légiósnak. De egyelőre túl sok jó dolog van itthon :)
2011. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
74%

Én jogot tanulok, de mindig is nagyon szerettem volna

(szeretnék) cukrász lenni :D vagy legalábbis a szakmát megtanulni. Szeretek sütni és olyan jó lenne, ha tudnék olyan szép tortákat meg süteményeket sütni :D

2011. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Én most azt tanulom, amit 14 éves korom óta szeretnék. :) Pénzügy-számvitelt a SZTE-n. Szerintem ezzel elfogok tudni helyezkedni, legalábbis remélem. Nőnek szerintem jó szak. :) De úgy igazából én katonának mennék el, méghozzá a légierőhöz. :) Mindig jó fizikumú voltam, izmos is (sajnos), versenyeztem sokat. Szerintem Mo.-n nem nagyon van ilyen, nem is itt fogott meg, hanem az amerikai. :) 16 éves kortól lehet jelentkezni, érettségi sem kell, és fele szinte nő. Szép álom is lenne, mint ahogy Amerika is. :D (nyelv, vízum miatt főleg) Úgyhogy nekem marad a pénzügy. :)


19L

2011. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Én most cukrásznak tanulok (pék-cukrász pontosabban), fél év és végzek :) szép szakma csak sokat kell gyakorolni :D

eredetileg, hmm....hát nem is tudom, sokmniden akartam lenni, de főként orvos, ügyvéd, nemrég pályáztam arra, hogy védőnő legyek, de aztán meggondoltam magam:D jajj igen meg dietetikus. Legutóbb, csak aztán kiderült, hogy a pontszámom nem elég fősulihoz:d van ilyen, de ezt sem bántam meg, mert van egy nagy életcélom amit minnél hamarabb el kell érni és ahhoz jobban kell, hogy cukrász legyek minthogy dietetikus.

2011. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!