Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan tudom, hogy nálunk...

Honnan tudom, hogy nálunk mikor van tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Mindenki arról ír itt az oldalon, én meg semmit sem tudok. Néztem fórumokat, neptun, de sehol semmi info róla. Jövő héten ér véget a vizsgaidőszak. BGF pszf-re járok.
2011. jan. 19. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már nálatok is kikerült a suli honlapjára a tájékoztató, miszerint a második félév mettől meddig tart, mikor lesz a második féléves vizsgaidőszak, és ebben van az is, hogy mikor van a tárgyfelvétel és a regisztrációs hét. Nekünk itt az NYME-n már 10.-e óta tárgyfelvétel van.
2011. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mert nálunk még most tart a vizsgaidőszak 5. hete, utána van két hét szünet, vagyis febr 7 kezdődik a 2. félév, általában ez előtt egy héttel kezdődik a tárgyfelvétel.

Ha ti jan 31-én kezdtek, feltehetőleg jan 24től már lehetnek fenn tantárgyak.

2011. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!