Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » írnátok pár szót a fősulis...

írnátok pár szót a fősulis valamint a kolis életről?

Figyelt kérdés

nagyon félek a fősulitól valamint a kollégiumtól.tartok attól h nem lesznek barátaim,mert most a gimiben is sikerült egy olyan közösséget "kifognom" h szinte cseppet sem illek bele.félek attól h ugyanez lesz fősulin és h nem fogok tudni megfelelni az elvárásoknak.

valamint szinte semmit sem tudok a fősulis és a koleszos életről.le tudnátok írni hogy általában hogy zajlik az élet ott?amúgy fősulin is osztályokra van bontva a közösség?


2011. jan. 18. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
az egész el van túlozva és fel van fújva. ne aggódj nem fog sok minden változni az életedben:) kivéve ha koliba mész. ott 70%-ban qrvák és idióták vesznek körül, akik kb minden nap fejenként 300 forintból leisszák magukat. az utóbbi elég szánalmas sztem
2011. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a közösségi élet sokkal jobb. Nem nagyon vettem észre olyan hüde nagy hierarchikus rendszereket. Olyan sokan vagyunk, hogy erre nincs is lehetőség, mellesleg sokkal közvetlenebbek az emberek. Nem is ismered, de leülsz mellé és beszélsz vele, meg mutogatod a dolgokat laptopon. Legalábbis nálunk.

Amúgy minden egyetemen máshogy van minden. Nálunk csoportok voltak. Előadásokon mindenki ott van (na jó, ez túlzás, elméletileg mindenki inkább, mert azokra "nem muszáj" bejárni), gyakorlatokra csoportokra vagyunk bontva, de ezt lazán veszik. Szóval ha az egyik gyakorlatra nem mentél be, beülhettél másik csoportéhoz egy másik napon pótolni, ha akkor volt időd (vagy kedved).

Koleszról nem tudok mesélni. Biztos sok barátot tudsz ott szerezni, de nekem jobban tetszik az, hogy bejárós vagyok, és itthon egyedül tanulgathatok magányosan, csöndben. Így nekem jobban megy.

2011. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
a közösségi élet sokkal jobb? mitől? ugyanazok az emberek vannak ott mint akik középiskolában voltak. egy nagy különbség van, hogy őket nem ismered:P egész nap mész, és kb senkit sem ismersz. gimiben a felső két évfolyamon osztályban mindenki ismert mindenkit, egész nap ismerősökkel voltál körül véve, és a tanárokkal is volt kapcsolatod. az egész egyetem személytelen szerintem.
2011. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!