Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan zajlik egyik fősuliból...

Hogyan zajlik egyik fősuliból a másikba való átjelentkezés?

Figyelt kérdés
Jelenleg passzívan vagyok a BGF-en (hagyományos képzéssel).Most adnám be a felvételi papírt bolognai képzésre.De lehet inkább az ÁVF-re járnék,mert talán azt el tudom végezni.De nem tudom h. elég csak átjelentkezni, vagy felvételizni kell, illetve akkor hanyadikosként vesznek fel és h. beszámítanak e valamit.Akinek van tapasztalata, kérem segítsen.
2011. jan. 14. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk megmondani neked, mert kb intézményenként eltérő. Tessék érdeklődni a BGF és az ÁVF TO-ján is!
2011. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, ezt a sulik TO-ján kéne kérdezni, de remélem tudod, hogy az ÁVF színvonala az, nos... Persze a papír az kell, csak nem sokba nézik =/
2011. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!