Tanár gondok, segítség?

Figyelt kérdés

jelentkeztem elpsrehozott érettségire, a tanár azt mondta nem ajánlja,hogy mnjek,és most utolsó fakton nem voltam és bevágott 2db témazáró 1-est. eddig 3-asra álltam,de így csak 2-es leszek félévkor.


és azt mondta nekünk,hogy ő ha akarja megtudja akadályozni,hogy valaki elmenjen érettségizni,de ha ezt elmondjuk valakinek,ő úgyis letagadja. mit tegyek?


2011. jan. 14. 05:22
 1/3 A kérdező kommentje:
félek azért tette ezt,hogy megbulktasson,hogy ne tudjak menni előrehozott érettségire.
2011. jan. 14. 05:23
 2/3 anonim válasza:
43%

Szia

Véleményem megakar buktatni, de ha ezeket a dolgokat neked szóban mondta, van egy ötletem.

Mondjuk kezdj meg egy párbeszédet vele, amit mobillal, vagy más módon fel tudnál venni. Csináltam általánosban hasonló helyzetet, ezért azt tanácsolom, hogy mikor elkezded, szólítsd meg a nevén PL Minta tanár nő/ úr szeretnék önnel beszélni, és felháborodottan beszélj, mert úgy ki tudod hozni, azt amit akarsz. nem tudhatod, hogy mi lesz a vége, de ha bevallja úgysem fogsz átmenni stb, akkor nyerő az ügy, és irány a vezetőség/igazgatóság.

Sok sikert-ne bukj le.

2011. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem voltál ott fakton. Miért is? Ha ott lettél volna, nyilván nem tud elégtelent beírni.

Másrészt, ha olyanra adott egyest, hogy nem is volt dolgozat, akkor oda kell menni az osztályfőnökhöz, elmondani neki a problémát. Ha normálisan beszélsz vele, akkor biztosan segíteni fog.


Amit az előző válaszoló írt, hogy provokáld a tanárt, aztán jól vedd fel mobilra rettenetesen primitív megoldás, ha egyáltalán megoldásnak lehet nevezni. Ha így akarsz viselkedni, akkor nem kell csodálkozni, ha a tanár is berág rád.


Igazából az is felmerült bennem, hogy nagyon egyoldalúan adod elő a történetet. Vajon milyen előzménye lehetett az egésznek? Már korábban is úgy viselkedtél, hogy az kicsapta a biztosítékot a tanárnál? Mert azt rettenetesen nehezen tudom elképzelni, hogy valaki csak úgy a semmiért így viselkedne veled szemben. Kicsit talán magadba is kellene nézni.

2011. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!