Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrások vagy...

Emberi erőforrások vagy pénzügy-számvitel szakot érdemesebb elvégezni?

Figyelt kérdés
A két szak közül nem tudok dönteni. Engem az emberi erőforrások jobban érdekelne. Most is tanulok pénzügyet, számvitelt, elég jól mennek is, de félek, hogy ott már nem bírnám, és őszintén szólva annyira nem is érdekes. Míg az emberi erőforrások szak kreatívabbnak tűnik. De mindenki azt mondja, hogy ne menjek ilyen pudingszakra, és sokkal többet érek egy pénzügy-számvitel diplomával. Ez valóban igaz? Emberi erőforrások diplomával tényleg nem lesz munkám?
2009. jan. 31. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi erőforrások, főleg a BGF-en egyáltalán nem pudingszak, akárki mondta ezt neked, annak fogalma sincs róla. Ezt válaszd! Egyik barátnőm oda jár, igaz rengeteget kell tanulnia, de ha elvégzi biztosan lesz munkája, nem is kevés fizetésért. Ugyanis akik most HR-esként dolgoznak, azoknak nincs képzettségük hozzá.

De ezen a szakon ugyanúgy van közgáz és számvitel is.

2009. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
A BGF-nél előrébb van, állítólag jobb szakképzést nyújt, és a munkáltatók is jobban szeretik a Szent István Egyetem hr képzését. Ezt nemrég olvastam. Én is ide járok, imádom. :) Az iskola nagyon emberközpontú, segítőkészek, de azért tanulni kell, de nagyon jó a rendszer. Havonta egy tantárgyat tanulsz, majd a hónap végén vizsgázol belőle. Én nagyon ajánlom neked. Számviteli-pénzügyi végzettségűekkel Tiszát lehet rekeszteni.
2009. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Sztem a BGF a pü és szv-t tekinti előnyösebbnek, több jelentkezővel indítja. Régebben ez volt a közgadz. képzés, és a diplomába is úgy lesz majd, hogy közgazdász pü-szv. szakon.

Én azt ajánlanám, azt szeretem, de ez a te döntésed, te mit szeretnél.

2009. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!