Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik az a szakma ami nekem...

Melyik az a szakma ami nekem megfelelne?

Figyelt kérdés
Szeretnék felsőfokú okj szakmát, de nem tudom, merre induljak... Szeretném hasznosítani nyelvtudásom, és később keresett és (viszonylag) jól fizető szakmát szeretnék! Milyen lehetőségek vannak?
2011. jan. 13. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

hát attól függ mi érdekel?? az a típus vagy aki szeret ücsörögni és egy irodában görnyedni?

kalandos életet szeretnél?

inkább a monoton dolgok vonzanak, számügy, pénzügy, vagy jobban tetszik, ha mindennap új kihívás ér?

magánéletet is szeretnél, vagy nem zavarna a hétvégi munka és a napi 4-5 túlóra?

csapatmunkás vagy vagy egyedül szeretsz dolgozni?

vezető típus vagy, vagy alkalmazkodó típus?


ezeken kell elgondolkodni, ha konkrétan nincs ötleted, a tovább gondolkodás segítene...


nyelvtudás hazsnálható kihelyezett cégeknél, Mo-ról külföldre, vagy külföldről Mo-ra, tárgyalásokon, tolmácsolásokon, fordításkor, nyelviskolákban, nyelvvizsgaközpontokban, bla-bla-bla,

vagy külföldön akárhol...


perzse ha a nyelvtudás angol, amellé kell még egy nyelv, kivéve ha Anglia vagy USA a célország....

2011. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!