Mit tegyek? Teljesen el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Sok pontom van, fel is vettek egyetemre, de nem érdekel a szak, így kijöttem egy évre külföldre dolgozni. Nem vagyok buta, 3 középfokú nyelvvizsgám van, de egyszerűen fogalmam sincs h mit szeretnék kezdeni magammal, h milyen szakra jelentkezzem újra, h mi legyek. Teljesen elkeserít h semmit sem találok, ami felkeltené az érdeklődésem....mit tegyek?
2011. jan. 10. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj kint, gyűjtsd a pénzed, láss világot, ismerj meg embereket, és csak akkor tanulj, ha tudod, mit is szeretnél.
2011. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sebaj, dolgozz és gyűjts pénzt, ahogy előző is mondja... Később még tanulhatsz, ha már tudod mi érdekel, jó neked, hidd el!

Én 30évesen nem találok jó munkát régóta... Főiskolán én is olyat tanultam ami nem érdekelt, így nem mélyedtem el benne. Találtam aztán valami tök más munkát. Aztán kínlódás, aztán jött a jó meló is, de megszűnt a cég, most meg megint hülyét kapok. Mert még külföldiül sem tudok sokat. Pedig jó a nyelvérzékem, akarom is folytatni, de lenne már értelmes melóm! Na átlátod a kínlódásom? Jobb lett volna nekem is anno külföldön pénzt gyűjteni és nyelvet tanulni. Most könnyebben találnák bármilyen munkát, és tanulhatnák is mellette, de ez nekem már késő bánat.

Neked hajrá!

2011. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még annyit...

én is csak így ahol dolgoztam, ott közben jöttem rá mi érdekel, s mi nem... Rájöttem, hogy a pénzügy tök távol áll tőlem, de olyasmit tanultam főleg, és nem, nem akarok abban dolgozni!

2011. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzetet, engem nem vettek fel oda, ahová akartam, és szerintem időben jöttem rá, hogy ahová felvettek volna, csak elpocsékoltam volna egy évet, mert nem érdekel a dolog. Csak hogy nekem nem volt lehetőségem kimenni külföldre, tök csóró vagyok, és csak két nyelvvizsgám van, nem specializálódtam suliban sem semmire, egyedül a nyelvek az, ami ment s érdekelt is. Most mgint felvételizem, de melóm sincs, és nem tudom, hová adjam be, mert nem tudom, mi érdekelne... El vagyok kenődve, össze vagyok zavarodva, mert a családom is "nagyon okos", ők tudják, mit kéne csinálnom, és mondják, hogy elcsesztem, szóval semmit sem segítenek, csak felhúznak ők is.

Lehet, hogy azt fogom csinálni, mait te, mert erre vágyom őszintén szólva a legjobban: ha végre találok melót, akkor gyűjtök egy kis pénzt, és elhúzok a francba külföldre, ahol legalább a nyelvet gyakorolhatom, és talán tudok gondolkozni is.

2011. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!