Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra és hova menjek...

Milyen szakra és hova menjek tovább tanulni? (lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, gimiben végzős

nem tudom mi érdekel igazán

a természettudományi tárgyakat nem szeretem, így olyan szakra nem szeretnék menni, ahol ezzel kapcsolatos dolgokat kell tanulni

nyelvekben jó vagyok, a választott tárgyam az utazás turizmus lesz érettségin

nem tudom minek van jövője, mivel kereshetnék sokat...

ötleteket szeretnék, mert közeleg a határidő :)


2011. jan. 7. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt elmondtad, mit nem szeretsz, de könnyebb lenne úgy segíteni, ha azt mondanád meg, mit szeretsz :)
2011. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindenre nyitott vagyok, mert tényleg nem tudom mit csináljak... a lényeg, hogy ne legyen a fizikához és a bioszhoz köze...
2011. jan. 7. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg kell tudni,mik a jól fizető szakmàk,itt a gyakorin is ràkereshetsz ppl. Mennyi a fizetèsed, mennyit keres... cìmű kèrdèseknèl.

Azt èn is tudom, hogy a programozók igen jòl keresnek, meg ha pènzügyi területen tanulnàl tovább,az is jó, pl.multicègeknél marketing osztàlyon vagy hasonlón jól fizetnek, egyik volt osztàlytàrsam ott dolgozik, huszonèvesen szinte kezdőkènt 300e volt a nettoja,ha èrdekel, megkèrdezem konkrètan hol tanult milyen szakon.

A nyelv az alap, angol,nèmet jól menjen!

2011. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az jó lenne ha megkérdeznéd :)

mert az tuti, hogy egyetemre szeretnék menni, nem OKJ-sra, mert a diploma hosszabb távol szerintem többet ér...

és akkor már csak olyat kellene tanulnom, amiből megélhetek...

és egész jól tanulok, így talán emelt tantárgyas érettségi nélkül is felvennének...

meg már van 2 középfokúm (angol, szlovák) és talán még egyet teszem olaszból...

2011. jan. 7. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!