Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg lehet ezt így oldani? Ha...

Meg lehet ezt így oldani? Ha igen, akkor hogy?

Figyelt kérdés

Már másodszorra próbálkozom a fogorvosival, de nem akarom, hogy az legyen, mint tavaly. Nem akarok megint fél évig munkát keresni meg a levegőben lógni. Ezért azt találtam ki, hogy végszükség esetére megjelölöm az ELTE-n a biológia szakot. Azt elvégezném és akkor jelentkeznék újra fogorvosira. Ez kivitelezhető?

Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 7. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Bioszról nem tudsz átjelentkezni fogorvosira, ugyanúgy újra kéne felvételizned. Szerintem kár elpazarolni egyet is az államilag finanszírozott féléveidből biosz szakon, ha egyszer nem az az álmod. Még sok időd van az érettségiig (gondolom újra mész valamiből), húzz bele. És ha netán nem sikerülne, akkor igenis dolgozz és készülj keményebben, szerintem.
2011. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah, hogy ráadásul meg is van szabva, hogy hány évet járhatok államilag támogatottra? Ezt se tudtam, tök jó. Csak az a bajom, hogy horribilis pontmennyiséget kell összegyűjteni, 1 nyelvvizsgám van középfokú, amivel kb a seggem törölhetem ki. Biosz emeltből meg kémia középből is kb mindkettőből 90% felett kellene teljesítenem...Imádnivaló...de lehet, hogy csak én érzem reménytelennek, nem tudom
2011. jan. 7. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem vagy elkésve, kemény munkával megcsinálható.


12 félévet finanszíroz az állam.

2011. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a bunkó válaszér, csak kicsit kiakadtam köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!