Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci vagy Szegedi egyetem?

Miskolci vagy Szegedi egyetem?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyika jobb? Esetleg személyes tapasztalatok?:D Tanításí, egyetemi élet, társaság, emebrek, szórakozási lehetőségek, maga a városi élet, városi emerek stb..
2011. jan. 7. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
A szegedi sokkal elismertebb. Bár biztos szakfüggő.
2011. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gazdaságtudományi szak van jelenleg tervben..
2011. jan. 7. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Szeged szebb város. Oda járt haverom, nagyon szerette (a közösségi életet :))
2011. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
sztem is Szeged a jobb ... de azt válaszd, amelyik közelebb van...
2011. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a távolságmindegy, kollégiumba laknák
2011. jan. 8. 11:57
 6/9 anonim válasza:
73%
Szerintem miskolci. Az országban legismertebb egyetem,nem hiába járnak világ minden tájáról emberek. Talán több a külföldi mint a magyar. :D Egyébként mondják hogy nagyon jó.Én is ide szándékozok majd menni,mert akik eddig ide jártak egyetemre senki se bánta meg. :) Bér mondjuk én Szegedet nem ismerem,arról nem tudok véleményt mondani. :) De én miskolcit javaslom. ;)
2011. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó: Na ne fárassz már. Miskolci egyetem, mint a legismertebb magyar egyetem? Ezt remélem te sem gondoltad komolyan.
2011. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Miskolcra járok, és szeretek oda járni.Egyetemi élet szerintem nagyon jó, úgy képzeld el mint egy várost, van az Egyetemváros, ezen belül van minden ami kell szinte. Szórakozóhely kollégium, foci, teniszpálya, uszoda is egy köpésre van. Ha szeretsz bulizni nem fogod megbánni:D

Tanításról nem sok véleményem van:D vannak köcsög tanárok de vannak jó fejek is, de gondolom ez így van mindenütt.

A városba nem nagyon szoktam járni mert az egyetemvárosban szinte minden van amire szügségem van.

Szegediről nem tudok nyilatkozni mivel még nem jártam oda.

2011. aug. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Miskolci Egyetem volt a Nehézipari Műszaki Egyetem. Műszaki körökben elismert. A gazdászokat pl letojják :D Bocsi de így van :D
2012. jún. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!