Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szereteném megkérdezni, hogy...

Szereteném megkérdezni, hogy 338 pont elég e ahoz hogy felvegyenek a debreceni egyetem munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási szakára?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem találok ilyen szakot, ez melyik karon van?
2009. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%

Szia! Ha ez ugyanaz, ami az igazgatásszervező akkor az Állam-és Jogtudományi Karon van. Megnéztem a felvi.hu-n tavaly 337 volt, úh. elég szoros.

Az az igazság, hogy ez nem túl sok pont. Bele kéne húzni.

Sok sikert!!!!!!

2009. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási szak Debrecenben? felvi.hu szerint Szegeden, Miskolcon és az ELTÉ-n van ilyen. Egyébként sose lehet tudni, hogy mennyi pont lesz elég, mivel függ attól, hogy rajtad kívül jelentkezőknek hány pontja van. Néztem vissza régebben néhány szakot, és néha nagyon nagy ingadozások is előfordulnak.
2009. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!