Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiával milyen egyetemre...

Biológiával milyen egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek, mert még nem tudom h merre kéne mennem...bioszból emeltszintűzni fogok, ezért olyan egyetem kellene ahol beszámítják egyik tantárgynak. Matekkal is jóba vagyok (ezért ebből még jó érettségire számítok), de magyar és töri nem a kedvenceim. Kémia érettségin még gondolkozok...mert hogy biosz mellé sok helyen az kell. (de nem nagyon vonz az orvosi pálya, és sima biosz szakra se szeretnék). Egyszerűen még nem tudok dönteni, és nagyon ötletem sincs, de bármit meg birok tanulni ha nagyon akarom. Van valami javaslatotok? előre is köszi :D
2011. jan. 5. 19:55
 1/6 anonim válasza:

BME-VBK biomérnök, környezetmérnök, amelyik jobban tetszik

biosz és matek jó lesz

persze csak akkor ajánlom, ha fel vagy készülve arra, hogy a semmiért is szívnod kell nagyon nagyon nagyon nagyon sokat!

ha érdekel még valami írhatsz privátba

20f BME környezetmérnök

2011. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Molekuláris bionika? Nézd meg felvin, szerintem érdekes:)
2011. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a biomérnökre én is gondoltam, de ott a matek mennyire nehéz, emelt érettségire épül? És tudom h BME nagyon jó, de ezen kívül többi egyetemen milyen a biomérnök? pl SZTE?
2011. jan. 6. 18:18
 4/6 anonim válasza:
Nem a matek lenne a legnagyobb probléma :D
2011. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kémia inkább :D
2011. jan. 11. 20:56
 6/6 anonim válasza:

Bátran ajánlhatom a SZTE-t, én ide járok, bioszos vagyok. Jó pár közös óránk a biomérnökökkel. Talán csak annyi a különbség, hogy nekünk redukáltabb a matek, a többi nagyjából egyezik. Jó nevű egyetem, de meg is kell érte szenvedni. Nem osztogatják a diplomát mindenkinek. Ha van még kérdésed, nyugodtan írhatsz.

21/L

2011. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!