Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyiel nehezebb az éretségit...

Mennyiel nehezebb az éretségit estin letenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyannyira, hogy a tanár megmutatja mi a kérdés és h mi lesz rá a válasz. Én is esti érettségiztem.
2011. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igaz nem tudom, hogy milyen a nappali de az esti sztem könnyebb.
2011. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha meleltte dolgozok akkor is könnyebb?
2011. jan. 3. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
-.- Hát ha engedi a munkád, hogy bejárj, nyílván. :)
2011. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hetente 2x délután jártam be. Sokkal másabb. Normálisabbak az osztálytársak meg a tanárok is mint a nappaliban. Általában segítőkészek, jófejek és tegezőviszonyban vanna diákkal. Mondjuk az irodalom tanáromat utáltam. Nem gond, ha csörög a telód, kimész, fölveszed szal lazának laza. A tanagyag se olyan tömény, mert a belegondolsz nappaliba minden nap bejársz és ez idő alatt jóval több mindent kel megtanulnod, estiben a lényeg lényegét tanítják tömören. Maga a tanagyag nem nehéz. Tehát mivel jóval kevesebb a tanagyag, értelemszerűen kissebb kaliberű dolgozatokat írsz és jóval egyszerűbb a érettségi is. Az oda járó emberek zöme dolgozik. Csekély a tandíj is és kapsz diákigazolványt.
2011. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19 évesen fizetős a Thán károly esti tagozata??
2011. jan. 3. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:

én is estin csináltam (szombathelyen). elég fura, hogy itt ilyen sok estin érettségiző van. egyébként tök könnyű volt. tanárok szartak az egészre. pl utolsó évben egész évbe kb 3szor voltam bent biosz órán. meg sokszor úgy írtak mailt, hogy be kéne menni dolgozatot írni, mert túl kevés a jegyen és nem leszek osztályozható. :-D

csak maga az érettségi vizsga volt nehéz, vagyis az se nehéz, csak olyan, mint a nappalisoknak. én pl több tárgyból együtt is írtam velük az írásbelit. igazából csak fárasztó volt végig várni azt a 3 évet, míg végre vége lett (én 10.-től kezdhettem, mert az első osztály már megvolt régről). mondjuk az is hozzá tartozik, hogy én jóval fiatalabb voltam az átlagnál, mert 20 évesen kezdtem ott. a többieknek lehet nagyobb problémát jelentett.

2011. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!