Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek történész illetve...

Szerintetek történész illetve politológus diplomával sokra megyek?

Figyelt kérdés
És szerintetek a történész vagy a művészettörténész szakra adjam be? Melyik a jobb?
2011. jan. 2. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj, amit most írok azt a legnagyobb őszinteséggel és jószándékkal írom!


SOHA NE MENJ BTK-RA, csak ha nagyon azt akarod és nagyon elkötelezett vagy, de talán még akkor se!


Borzasztó egy hely, unalmas, semmi értelme, hülyeségeket tanulsz, hülyét csinálsz magadból.

A követelmény, az órák, a társaság nulla.

Mocsok egy hely!

Nagyon messziről kerüld el!


Sajnos tapasztalatból beszélek! Nem hittem, hogy egy egyetem ennyire szar lehet, ezerszer elátkoztam azt a napot amikor oda jelentkeztem.


Ha megpróbálod, csak egy-két évet elcseszel és utána másba kezdesz.

Ha meg végig csinálod, akkor kapsz egy szó szerint semmit érő diplomát (kivéve talán ha tanár leszel).


Nem leszólni akarlak, csak figyelmeztetni! Fogadd meg amit tanácsolok, nem akarok rosszat!

2011. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek!! Még véletlenül se, csak akkor ha van valaki, akinek a segítségével eltudsz helyezkedni később, de még talán akkor se ajánlom. A helyedben én inkább valami normális szakmát csinálnék meg. Tapasztalatból írom, igaz én TTK-s voltam, de annak sincs értelme, hiába mondják, hogy hiányszak, de itthon azzal se lehet munkát találni :/
2011. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, de, ha btk-val nem megyek semmire, a jog és az info az száraz szak, tanár se legyek (bár az nem is lennék) akkor végülis mire adjam be?

Minden egyes karról csak rosszat hallottam, akkor inkább ne is menjek egyetemre?

2011. jan. 3. 00:13
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Politológiára se menj. Még bölcsészből is többre van szükség, mint politológusból... Tanárt még mindig többet keresnek
2011. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

A jog szerintem nem olyan rossz, főleg ha jó eredménnyel végzed el.


A gazdasági szakokat tudnám ajánlani. Nem könnyűek, de azokkal el lehet érni valamit.

Persze azokból is jobb egyetem jobb szakjai amik jók.

Bár általában a gazdasági szakokkal többet tudsz elérni mint a bölcsész szakokkal vagy nagyon sok más végzettséggel.

2011. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
A BTK is csak egy kar, valakinek bejön, valakinek nem. Egy tény, elhelyezkedni bölcsész diplomával nehéz. De azért az, hogy szar lenne-e, nem állítanám. Sok függ az egyetemtől is. Ráadásul sokan BTK alá sorolják az összes humán szakot :) Én jártam TTK-ra is, TÁTK-ra is, egyik sem jobb a Deákné vásznánál.
2011. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!