Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvos szeretnék lenni, merre...

Orvos szeretnék lenni, merre induljak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és most kell középiskolát választanom..

Már kiskorom óta, orvos szeretnék lenni, ezen belül pedig sebész. Tudom, hogy orvosi egyetem kell hozzá ami 6 év, utána pedig 5-6 év rezidensi kb. De úgy gondolom ehhez nagymértékben hozzájárul, egy erős gimnázium is..itt a probléma.. nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb.. az átlagom kb: 4,6-4,8 között mozog. Tudom, h emelt bioszt vagy kémiát kell tennem..de ehhez melyik suli a legmegfelelőbb, kérlek segítsetek sürgős! :)


2010. dec. 30. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne röhögtessetek már, hogy a 4,6-8 átlaggal ne menjen oda... Bár hatosztályosba jártam, így kicsit más volt a gyerek fekvése, hetedikben hármas voltam kémiából és utáltam. Most orvosis vagyok. Amúgy ha szimplán erős a gimi, de nincs kihegyezve a biosz-kémia-fizikára, akkor is simán be lehet kerülni, maximum némi plusz munkát kell belefektetned. Sajna a pesti gimiket nem ismerem, de sok sikert :)
2010. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem buktam, csk év vesztes vagyok :) és köszönöm a válaszokat^^
2010. dec. 31. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!