Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok egy jó szakot...

Mondanátok egy jó szakot amire érdemes jelentkezni az ELTÉ-re? Valami aminek hasznát lehet venni, lehet fejlődni, lehet vele munkát kapni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

miért ragaszkodsz az ELTE-hez, ha az irányt sem tudtad még belőni?


egyébként: jog, gyógypedagógia, ttk-s szakok.

2010. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
bírom az ilyen újgazdagokat, akik azt hiszik, hogyha egy elit egyetemre járnak, már egyből menők lesznek és sikeresek. Hát képzled el, h nem, és ki sem fogod tudni járni úgyhogy megszívtad!
2010. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
ELTE + jó szak + munka? Nagyon nehéz kérdést tettél fel. IK-ra, TTK-ra érdemes menni, de inkább máshova. Mi az, ami érdekel?
2010. dec. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából Corvinusra szeretnék menni igazgatásszervezőre,(ja és nem vagyok újgazdag),de ha az nem sikerül akkor is Pestre akarok menni,és az ELTÉ-ről hallottam jókat,csak épp azt nem hogy mi az amire érdemes is menni.Mert nem akarom csak úgy elpazarolni az éveimet a semmiért.
2010. dec. 30. 16:58
 5/12 A kérdező kommentje:
ja,és jogra ELTÉ-n nem lenne meg a pontom szerintem,csak a politológiára,nem tudom az mennyire érdekes,jól hangzik,de ki tudja,hogy ha már ott van az ember,akkor milyen?!
2010. dec. 30. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább ZSKF politológia. ELTE az a nevében nagy.
2010. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Akkor már inkább ZSKF politológia. ELTE az a nevében nagy."


:) ZSKF:)

2010. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Arról a suliról még nem hallottam se jót se rosszat.valami személyes tapasztalat.

Ja a "belövéssel" kapcsolatban annyit,hogy magyar-törivel viszem a legtöbb pontot,szóval nem túl jók a kilátásaim...

2010. dec. 30. 20:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert egy relatív új egyetem, és le is sajnálják ezért (lásd fentebb :)), pedig az igazság az, hogy inkább a nagy egyetemeket kellene lesajnálni, amik csak a nevükből építkeznek. Spec én ELTÉ-n végeztem, és egyik ismerősöm a ZSKF Politológián oktat, ennek ellenére tartom a véleményem.
2010. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ismerős ZSKF politológián tanult, hát jókat röhögtünk rajta, mennyiből állt a vizsgaidőszaka vagy egy-egy vizsgája. Ott is hagyta, mert komolytalannak tartotta.
2010. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!