Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a pénzügy és számvitel...

Milyen a pénzügy és számvitel szak?

Figyelt kérdés
El lehet vele helyezkedni? Érdemes erre a szakra menni? Nehéz? Érdekelne a szak, de nem tudom, hogy milyenek a vélemények róla, félek, hogy már tucatszakma és így nem kezdhetek vele sokat! Más szakok is érdekelnek, de azért kíváncsi vagyok, hogy ki mit mond róla.
2010. dec. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy hol csinálod, és az sem mindegy, hogy HOGYAN. Ha hajtasz, és érdekel is a dolog, akkor jó leszel belőle, és felfigyel rád a szakma. A Corvinust nagyon ajánlom. Munkanélküli biztos nem leszel ilyen végzettséggel.
2010. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég jól ellehet vele helyezkedni. A képzés egyértelműen a BGF-en és a Corvinuson a legjobb az országban, vidéki főiskolák presztízse finom fogalmazva nem túl magas. Matek húzós, ha középiskolás matekkal gondjaid voltak, akkor gondold meg, lehet, hogy magántanár segítségére lesz szükséged.
2010. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ismerőseim nem találnak vele munkát, pedig nagyon okosak, egyik Egerben végezte, a másik pedig Salgótarjánban. Kicsit megrémiszt ez a helyzet és félek, hogy ez velem is megesik. Van realitása a dolognak? Valóban van igény az ilyen végzettségűeknek?
2010. dec. 28. 00:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismerősöm, aki nem talál vele munkát, de általában azt már nem szokták hozzá tenni, hogy nem beszélnek nyelvet. Nézd meg sok hirdetés van, de minimum egy nyelvet kérnek, sok helyen inkább kettőt.
2011. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!