Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a földrajz és a magyar...

Ha a földrajz és a magyar érdekel, akkor milyen szakirányban tudnék elhelyezkedni? MIlyen munkát végezhetek? Biosz kizárva.

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
meresz parositas, de folrajz-magyar szakos tanar lehetsz.
2009. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én magyar szakra járok, és a föcit akartam második szakként felvenni, de mégsem fogom. Egyrészt mert ezen az egyetemen nagyon nehéz a földrajz, még minorszakként is. Másrészt, mert vannak ilyen nyalánkságok, hogy fizika, kémia, matek. Egyszóval a középiskolai és az egyetemi/főiskolai földrajz köszönőviszonyban sincsenek egymással.


DE! Válaszd a kettő közül azt az alapszakot, amiről úgy érzed jobban érdekel. A földrajznak nagyon jó kis szakirányai vannak (pl. geológus), nézz utána a felvi.hu-n. És ami még biztos, hogy a

2009. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, lemaradt a vége.


Szóval az biztos, hogy ha elvégzed a földrajzot, könnyen fogsz munkát találni, ami érdekes és változatos is lehet.


A magyarhoz még annyit, hogy nehéz vele elhelyezkedni, én se vagyok normális, hogy ide jelentkeztem, de nagyon szeretem, és élvezem, amit tanulok.


Járj utána, és sok sikert kívánok neked!

2009. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!