Megéri mentősnek tanulni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 02:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

angyagilag: a leghatározottabban nem, meglepően kevés a fizetés, sürgősségi ellátásban pedig érthető okokból nem jelelmző a paraszolvencia.


egyébként: igen.

2010. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mért mennyit keresnek?:O
2010. dec. 25. 15:25
 3/17 anonim ***** válasza:
Alig minimálbér felett...
2010. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem...Köszi!
2010. dec. 25. 15:53
 5/17 anonim ***** válasza:

Meg. Mert ez egy hivatás. Bár a tanulási idő függ attól, hogy pontosan mi szeretnél lenni. Sófőr, orvos, mentős segéd... Az egyik ismerősöm az utóbbi, a betanítása kb 2 hét volt, annyi idő alatt ki is derül, hogy alkalmas vagy-e és tényleg akarod-e. Nem vagyok nagyon otthon a témában, úgyhoyg azt tudom javasolni, hogy egy mentőállomásra menj be, és kérdezgesd körbe az embereket. Szerintem a véleményüket is meg fogják osztani veled :)

Az ilyen munkákat elsősorban nem a pénzért végzik.

2010. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi:)
2010. dec. 26. 20:19
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mentős címszó alatt értheted a mentőorvost, mentőtisztet, mentőápolót és a mentőautó sofőrjét. Amennyiben lány vagy, akkor sofőr nem lehetsz, mentőápolóként pedig mentőautón biztos hogy nem dolgozhatsz,csupán a képzés (2 év) ideje alatt végezheted rajta a gyakorlatokat, utána a mentésirányításban vehetsz részt. A "mentősködésből" aligha fog az ember meggazdagodni, ehhez elhivatottság kell. Ha a pénz miatt nem is, minden más miatt viszont megéri!:)
2010. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Hát figyelj!Az aki mentősnek megy az nem a fizetésért megy oda az biztos ezt magamról tapasztalom mert mentőtiszt vagyok.Ha sokat szeretnél keresni akkor ne gyere mentősnek, de ha azért szeretnél mentős lenni mert szeretnél segíteni az embereken.Figyelj vannak előnyei is meg hátrányai is mint mindennek.Nagyon jó fejek a mentősök én tudom meg nagyon jó társaság általában.(Na meg néha vannak humoros esetek is de erre nem térnék ki most annyira, de a humoros az ritka.)De bizony vannak hátrányai is.Mi pl már 3 éve nem kaptunk ruhát.A fizetés amit kapunk az egyszerűen röhejes és még arra is épphogy elég, hogy a csekkeid befizesd ezért másodállásban kell dolgoznod, hogy hónap közepére maradjon pénzed.Meg néha szörnyű az amit látnod kell és fel kell dolgoznod és túl tenni magad.Hát ennyi röviden.Ha szeretsz segíteni az embereken akkor gyere.És én azt szoktam mondani mindig, hogy mindennek van előnye is meg hátránya is.
2010. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Aha értem. Fiú vagyok, és mentőtiszt szeretnék lenni.
2010. dec. 28. 22:54
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. dec. 28. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!