Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fősulisok, ti hogy készültök...

Fősulisok, ti hogy készültök a vizsgákra?

Figyelt kérdés
Én januárban fogok 4 tárgyból vizsgázni, és hát eléggé ideges vagyok miatta (egy elsőéves)
2010. dec. 23. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az első vizsgaidőszak nem vmi kellemes. Pórbáld meg beosztani az időd. Én mindig úgy szoktam, hogy időben felkelek (8-kor), aztán kávé és tanulás. Délben kaja, kis pihi, aztán tanulás:D

Így este el tudok menni kicsit kikapcsolódni:)

2010. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én evés közben is tanulok és járok tanárokhoz is. Napi 12 óra tanulás+ 1 óra sport. Ez most az életem. Majd nyáron kipihenem.
2010. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat

:)

Sajnos +-ba vannak még pót zh-im is

2010. dec. 23. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
bleh, szenvedés lehet neked. Én jól jártam, 2 megajánlott jegy, és ma tettem le egy vizsgát, így már csak egy vizsgám van. Igaz, félév közben nem volt életem, annyit tanultam, de most erre az egyre is szenvedek tanulni, mert félek, hogy valami olyanba kérdez bele, amire nem számítana az ember, és 140-150 oldalt meg kell tanulnom. De ahj, lassan haladok.
2010. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy éreztem két vizsgát megtudok még most csinálni, ezekre a tárgyakra rengeteget készültem félév közben, és igazán úgyéreztem, nem fogok többet tudni január elejére sem, max elfelejtem azokat is amiket eddig tudtam! :) Ígyhát pénteken vége lett a félévnek, én pedig hétfőn kedden már vizsgáztam. A hétvégét végig ismételtem, és tanulgattam, de egyáltalán nem bánom hogy ezeken már túl vagyok, nem is olyan rossz eredménnyel! A matekot január elejére vettem fel, pont lesz időm kipihenni a szilveszteri fáradalmakat, majd egy hetem hogy szét tanuljam az agyam! :) Lehet hogy az elmúlt kéthétben nem sokat aludtam, de annál jobb, hogy most nincs stressz és az ünnepekre lehet egy kis nyugim :)
2010. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

21:05

Nagyon jól csináltad, ezt így is kell. Én is ráhajtottam a fontos tantárgyakra, és reménykedtem, hogy összeszedek legalább egy megajánlott jegyet (konkrétan matekból és geometriából akartam), de az első zh-k után lőttek az egésznek. Legalábbis ezt hittem. Kaptam matekból, és infoból is megajánlott 4-est (gondolom azért, hogy a második félévre maradjon pár diák), és most tanulom szét az agyam geometriára, de eddig legalább nem stresszeltem, és ki tudtam pihenni magam.

2010. dec. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kitartást 3. válaszoló :) biztos minden rendben lesz.
2010. dec. 24. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
02.24-es irigyellek!! Én reméltem, hogy kapok megajánlott jegyet legalább mechanikából. A csoportban kimagaslónak mondható az eredményem, egy 3-as, két 5-ös zh-m volt, mégsem került még csak szóba sem a jegy megajánlás, így volt egy feszült hétvégém, mivel kicsit magasra téve a mércét az 5-öst céloztam meg vizsgán! Szerencsére sikerült, így nem panaszkodom, de nagyon örülök hogy túl vagyok rajta, ahogy a fizikán is! Matektól már igencsak tartok, de arra bőven elég időm van még, feltudok készülni remélhetőleg tisztességesen!
2010. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!