Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnál tippet adni, esteleg...

Tudnál tippet adni, esteleg tapsztalat?

Figyelt kérdés
Tzudom, hogy saját magamnak kell eldöntenem, hogy hova menjek tovább de fogalmam sincs. Nagyon szeretek sportolni, érdekel az egészésges táplálkozés, az életmód... milyen foglakozások vannak ami ezzel vagy ilyesmi dolgokkal kapcsolatosak?
2010. dec. 23. 13:14
 1/5 A kérdező kommentje:
18/L ezt kihagytam :) és gimiba járok ötévesen vagyok, jövőre végzek
2010. dec. 23. 13:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Dietetika?
2010. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ahhoz keményen kéne a biokémia és ez nekem kimaradt az életemből :S az egyik osztálytáram dietetikus lesz nagyon nyomatja a bioszt mert ugye kell hozzá
2010. dec. 23. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor milyen tantárgyakból vagy jó?


Mert ha nem vagy jó tanuló reál tárgyak terén, akkor marad hobbinak az egészséges táplálkozás stb..

2010. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

reál téren elégy gyenge felfogásom van :D

a humán, az angol, a francia az már jobb. nem kifejezetten szeretem de nagyobb a sikerélmény ezekben a tantárgyakban. gondolkoztam valami vendéglátáson is egyébként vagy wellness... csak azt sem tudom milyen szakmák vannak, vagy ha el is olvasom a felsőoktatási könyvben akkor is sok az ismeretlen :S

2010. dec. 25. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!