Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék magántanuló?

Hogyan lehetnék magántanuló?

Figyelt kérdés
9.oszt. vagyok. Nincs semmi bajom,csak sokszor vagyok beteg igy sokszor vagyok itthon. ezért lemaradok.... 4 éve megy az h. osztályozóvizsgákat teszek, ezt nem akarom.... megkérdeztem oföm és ö azt mondta h. én nem lehetek az. de hallottam arról h. a gyermek védelmis bele egyezése kell. én már a hiányzások miatt sokszor voltam gyermekvédelem alatt ( már nem vagyok) igy nem hiszem h. bele menne. mindjárt itt van jan. 3.-a és mennem kéne suliba,de képtelen vagyok rá,mert miután hiányzok ugy érzem h . már nem leszek jóban a többiekkel,h. kibeszélnek stb
2010. dec. 20. 17:02
 1/1 anonim válasza:
ugyanezzel a problémával küzködöm énis, annyi h most vagyok 8.-os és én még nem voltam gyermekvédelem alatt. most mi is arra pályázunk, h magántanuló legyek. tavaly azt mondta az igazgató, h nem engedi, de olyan nincs, h én az szeretnék ellni, de nem lehetek. azt olvastam h mindinkinek joga van hozzá.
2011. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!