Erasmus programmal lehet olyat hogy kimész aztán ott is ragadsz egyetem végéig?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha tényleg sokat dolgozol különb. projekteken és nagyon jó a tanulmányi átlagod?

Egyetemen hányadévtöl lehet kimenni?


2010. dec. 19. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de az öcsém megpályázta, meg is kapta 6 hónapra. Utána megpályázta a hosszabbítást, azt is megkapta, de ott már nem kapott szinte semmi támogatást, se pénzt,se koleszt, szóval kb. semmit. Csak annyi volt, hogy kinntanulhatott, itthon elfogadták néhány kinti vizsgáját, ha a többiből levizsgázott itt, akkor nem csúszott és ennyi.

De a szállást és költőpénzt ekkor már neki kellett megoldania.

És jó tanuló volt, a diplomájában 4,5 fölötti átlag van, nem gyenge szakra járt.

2010. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, talán másodévesként jelentkezhetsz legkorábban. Hosszabbítani lehet, vagy kapsz arra is pénzt, vagy nem, szerintem sulija válogatja. De egyetem végéig nem tudsz kint maradni. De ha hazajössz, megpályázol még egy hasonló ösztöndíjat, akár a szakmai gyakorlatos erasmust, és már mehetsz is vissza :)
2010. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!