Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet abból valami hátrányom,...

Lehet abból valami hátrányom, hogy nem járok töri faktra?

Figyelt kérdés
emeltszintű érettségit szeretnék tenni.
2010. dec. 19. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
neked kell tudnod, hogy szükséged van-e rá vagy sem. lehet belőle hátrányod. de előnyöd is akár.
2010. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát nem egyszerű hátrányod lesz ha emelt szintű érettségit akarsz tenni töriből és nem jársz be emelt töri órákra :D


te egy újabb érv vagy az oktatási rendszer ellen, a szóbeli érettségire szerintem el se menj...

2010. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, lehet.
2010. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én is emelt szinten érettségiztem (igaz nem most, már főiskolán vagyok végzős). Egy évig jártam történelem fakultációra ahol nem csináltunk semmi értelmeset, csak alapszinten ismételtük a tananyagot. Otthon készültem fel a négy tankönyvből, és az érettségim 94%-os lett.
2010. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előbb kimaradt valami (13:19-es vagyok)

Ráadásul nem is gimnáziumba jártam, hanem közgazdasági szakközépbe. Szóval csak rajtad múlik.

2010. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyedül jobban feltudsz készülni egy emelt szintű töri érettségire akkor miért járnál be?

Én mondjuk az az ember vagyok aki jobban tud tanulni egyedül mint csoportosan.Persze nálunk kötelező 2 faktra járni.

És ha jár ismerősöd töri faktra megkérdezheted hogy mit vesznek kérhetsz tőle jegyzeteket.Ha elhatározott vagy és komolyan veszed otthon is menni fog a felkészülés talán sokkal jobban.Minden saját magadtól függ.:)

2010. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13:19-el egyet értek.


Én is csak egy évig jártam, de mi még ismételni sem ismételtünk, általában tök másról beszéltünk, magamnak készültem fel otthon és 91% lett az eredményem.


Szóval, csak rajtad múlik, hogy egyedül mire vagy képes.

2010. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!