Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes így matek faktra...

Érdemes így matek faktra jelenteznem?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok és most kell fakultációt választani a suliban. Azért akarok matekra menni, mert kell a továbbtanuláshoz (nemzetközi gazd.-ra,ker.marketingre,gazd.menedzsmentre,vegyészmérnőkire, vagy esetleg biomérnökire akarok menni érettségi után). Ezekhez ugye mind kéne egy matek emelt érettségi, ahhoz meg egy matekfakt. Viszont én egész gimiben 4-es (egyszer 3-as) vtam. Nem fognak így kinézni onnan? Igazából nem is attól félek, hogy nem érteném, vagy nem tudnám mert 11.-től eljárnék különtanárhoz, meg rendesen tanulnék, többet gyakorolnék... Csak attól félek mit fog gondolni a tanár. Pikkelni fog rám?

Szerintetek válasszam a matekot?


2011. máj. 7. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából semmit nem jelent, hogy hányas voltál korábbi években. Ha neked fontos a matek, akkor nyugodtan kezdj bele, senki nem fog kinézni onnan. Aztán majd meglátod, mennyire jön be.

Viszont a szakválasztásodat nagyon nem értem... Nem nagyon szoktak azon gondolkozni az emberek, hogy most nemzetközi gazdálkodásra, vagy vegyészmérnökire menjenek :D Legalábbis én biztos nem gondolkoztam ilyenen, eléggé különböző területekről van szó.

2011. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát a vegyészmérnökin a fizetés miatt gondolkozom, meg külföldön akarok majd dolgozni :D
2011. máj. 7. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!