Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bölcsészkaron tanulok, de...

Bölcsészkaron tanulok, de abba akarom hagyni. Ki, milyen szakot/szakmát ajánl?

Figyelt kérdés

Harmadéves bölcsész vagyok magyar szakon, egy jó hírű egyetemen. Egyáltalán nem tetszik a szakom, pedig a gimiben még szerettem a magyart, mostanra már hányingerem van tőle. Nem akarok tanár lenni, meg semmi ilyesmi. Úgy döntöttem, hogy januártól passzívra váltok, és abbahagyom. Szeretnék újrafelvételizni, vagy akár egy OKJ tanfolyamot is végeznék, de nem tudom, hogy mire van kereslet. Egy olyan szakmát szeretnék választani, amivel EL TUDOK HELYEZKEDNI, és amiből MEG TUDOK ÉLNI.

Ami engem érdekel: újságírás, szépítés, pszichológia, grafológia.


Tippeket, ötleteket várom!


2010. dec. 17. 19:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Büdös nekem a tanulás? :)

Nagyon kedves vagy, de már túl vagyok 5 vizsgaidőszakon, ami magyar szakon abból áll, hogy heti min. 2 vizsga többezer oldal bemagolása, stb. Tehát ezt nyilván megcáfolnám.

Már az első félév után rájöttem, hogy ez a szak nem nekem való, mivel a nyelvészet ilyen mértékben nem érdekel. Sajnos, ez van.

Még van hátra 2 és fél évem (mesterrel együtt), és kérdem én: minek fejezzek be egy olyan szakot, amit nem szeretek, amivel nem szeretnék foglalkozni, amiből nem tudnék megélni?!

Úgyhogy köszi a választ, de kb. annyit ért, mint sz*rnak a pofon...

2010. dec. 19. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!