Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy-számvitel a Corvinuson...

Pénzügy-számvitel a Corvinuson fizetősként, vagy a BGF-PSZF-BP-n államin?

Figyelt kérdés

426 pontom lesz az év végére /most májusban érettségiztem, jelenleg OKJ-n tanulok/. Ez a Corvinuson csak fizetős szakra lenne elég, a PSZF-re viszont simán elég lenne az államilag támogatott részére is.


Szóval az lenne a kérdésem hogy ti hogyan döntenétek? Melyiket érdemesebb?


Érdemes kifizetni kb. 1 200 000 forintot a Corvinusos diplomáért? /Ez persze a maximum összeg mert megpróbálnék átkerülni államira, de ehhez ugye az kell hogy másoknak ne legyen meg a kreditje, ez pedig elég valószínűtlennek tartom a Corvinuson/


Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 16. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A PSZF van olyan jó, mint a BCE, akkor meg felesleges lenne fizetni érte.
2010. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, a BGF gyakorlatiasabb, ha PSZ ről van szó.
2010. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én bizony fizetnék.
2010. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
BGF. Ott vagyok most végzős, hidd el elég kemény lesz.
2010. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megéri a Corvinusért fizetni, nagy a neve, jók az oktatók, viszont nem baszogatnak állandó számonkérésekkel, rajtad áll, hogy milyen szakember leszel ha kikerülsz. Itt az iskola úgy van vele, hogyha már vagy olyan okos hogy bekerültél, akkor már el tudod dönteni, hogy mennyit akarsz tanulni, viszont fontos megjegyezni, hogy a bgf-fel ellentétben, itt hármas átlag alatt nem kapsz diplomát :)
2010. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kis késéssel de:

én a BGF-t választanám, ha a fizetős, vagy állami között kell dönteni.

Egyetlen egy szak, ami felveszi a BCE-vel a versenyt, sőt egyesek szerint jobb is nála.


Egy corvinusos diák

2011. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
BGF-PSZF! Tény hogy a Corvinusra csak bekerülni nehéz elvégezni annyira nem.. A BGF azért jobb, mert sokkal inkább a gyakorlatibb részre mennek rá. Tapasztalat hogy az elméleti oktatásnak csak az alapokig van értelme, utána amit elmondanak, úgyse úgy fog működni az életben. A BGF-en viszont megmutatják milyen lesz a gyakorlat, a való élet! Szerintem BGF-PSZF.
2011. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!