Merre mehetnék tovább?

Figyelt kérdés

A helyzetem elég hétköznapinak mondható. Ez évben érettségiztem, és elkezdtem az egyetemet. De olyan szakot választottam ami igazából nem nekem való.

Nem vagyok benne teljesen biztos mi szeretnék "lenni" és egészen eddig rossz oldalról közelítettem meg a dolgokat. Most viszont eszembe jutott egy olyan "munka" amit ha csinálhatnék talán arra tudnám azt mondani hogy igen, ezt szívesen csinálnám egész életemben.

Gyámügy, gyermekvédelem. Azt hiszem ezzel szeretnék foglalkozni, de teljesen tanácstalan vagyok hogyan kéne neki kezdenem, milyen iskolák és végzettségek szükségesek ahhoz hogy ellásak ilyen feladatot.

Illetve ha olvassa ezt a kérdést valaki olyan aki benne van ebbe szakmába, attól szívesen olvasnák olyat hogy ő mit gondol, milyen embernek kell lennie annak aki ilyen feladatot akar ellátni?

Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne ez számomra!


2010. dec. 16. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szociálpedagógus legyél.
2010. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!