Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Költségtérítés díjának csökken...

Költségtérítés díjának csökkentésére van e lehetőség?

Figyelt kérdés
Azt az információt kaptam hogy van lehetőség a költségtérítés összegének a csökkentésére. Milyen esetekben lehet ezt megpályázni? Minden infó jól jön. Mennyi esélye szokott lenne ezeknek a kérvényeknek stb...
2010. dec. 15. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A falnak megyek az ilyen kérdésektől. Nem írod melyik suli, milyen szak. Az se zavar gondolom, hogy nem ismerjük az ottani szabályzatot fejből, amit ha méltóztatnál átnyálazni, te is képben lennél.
2010. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudod van egy megoldás ha a falnak mész az ilyen kérdésektől...

Talán nem kellene rá válaszolnod?! Ez esetleg még nem jutott eszedbe?

2010. dec. 15. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod, az elsőnek igaza van. Ezek a szabályok intézményenként eltérőek. Szóval minimum az iskola, kar, szak ismerete fontos lenne.
2010. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban az iskolai szabályzatot kellene átnézned. VAlahol feketén-fehéren le van írva, hogy nincs semmiféle lehetőség a tandíj csökkentésére. Máshol esetleg lehet méltányosságból részletfizetést vagy csökkentést kérni. Az iskoládban a tanulmányi osztályon kellene megérdeklődnöd.
2010. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Debreceni egyetemről van szó azon belül állam és jogtudományi karról.

Átnéztem a dokumentumokat amit az iskola honlapján feltüntettek de nem kaptam a kérdésemre választ,pedig említették hogy van rá lehetőség. Időm nem volt még bemenni a TO-ra azért kérdeztem itt,hátha esetleg valaki hasznos információval tud szolgálni. Mindenképp utána érdeklődöm,csak kíváncsi voltam,hogy valaki kapott e ilyen méltányosságot avagy csökkentést és az is hogy mi a menete.

2010. dec. 15. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!