Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tegyek ha szakacs/she...

Mit kell tegyek ha szakacs/shef szeretnek lenni?

Figyelt kérdés

Most 8.-os vagyok es nem tudom mit tegyek!Szeretnek szakacs lenni kulfoldon,esetleg shef!

Menjek szakiskolaba?Az a baj hogy erdelyben elek es itt elegge leneznik a szakiskolakat!(nem tudom mashol ez hogy van).Vagy esetleg maradjak elemeleti liceumban ?Nagyon szeretnek nyelveket tanulni,de nem hiszem,hogy ezt szakisolaban komolyan vennek!

Az angol mar ellege megy(kozepszint),a nemet kezdo!

Vannak esetleg szabakcs egyetemek?Vagy komlyabb kurrzusok amelyekkel kulfoldon is alkalmaznak valakit?

Az sincs kizarva,hogy kulfodon tanuljak tovabb,csak valami olyan hely kene hogy ne keruljon sokba az iskola mert nem vagyunk olyan jo anyagi helyzetbe!

Kerlek ne irjatok olyanokat,hogy ez meg ra'e'r mert tudom hogy ezt akarom csinalni!



Koszi elore is!!

Egy erdelyi lany!


2010. dec. 12. 11:17
 1/4 A kérdező kommentje:
*szakacs egyetem
2010. dec. 12. 11:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátóipari Technikum-ba menj, ha a szakmunkásképző neked ciki.Aztán, ha elvégzed, találj egy nagyon jó helyet, ahol sokat tanulhatsz szakmailag, utána tedd le a mestervizsgát, és próbálj meg külföldön elhelyezkedni úgy, hogy beszéled azt a nyelvet, amelyik országban dolgozni akarsz.
2010. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi hogy ilyen gyors voltal!

Megkerdezhetem hogy mi az a Vendeglato Technikum?

Egyetem?

2010. dec. 12. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem ez egy nagyon jó suli.

Egyébként ne legyél biztos benne,h. ezt akarod csinálni, nem tudhatod.

Barátom is szakács, teljesen oda volt meg vissza 8. végén, aztán az utána következő 5 évben nagyon megutálta.

Étteremben dolgozni nem egy leányálom, 12 órában 50 fokban, zsírban mocsokban. A lábad fájni fog, és mivel csak tanuló leszel egy ideig majd úgyis ugráltatni fognak.

Ez leginkább egy kajagyár...

Pedig aztán ő is nagyon jó suliba járt.

Attól is függ milyen gyakorlati helyet szerzel magadnak, legyél ügyes.

2010. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!