Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakács szeretnék lenni,...

Szakács szeretnék lenni, menni fog?

Figyelt kérdés
Most fogok kezdeni egy vendéglátóipari szakiskolában, mert szakács szeretnék lenni. Viszont egyelőre nem vagyok túl ügyes. Segítek otthon, hogy gyakoroljak, de elég bénának tűnök. Biztos, hogy fog menni? Meg tudnak úgy tanítani, hogy ne legyek ilyen kétbalkezes?
2011. júl. 27. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lesz a 3. évem a Dobosban, és én nagyon szeretem. Úgy mentem oda, hogy lecsón kívül semmit nem tudtam csinálni, de megtanítanak tankonyhákon. Vannak gyakorlati órák, ahol megtanuljátok az alapoktól kezdve. Szerintem menni fog. Nem olyan nehéz.
2011. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én még krumplit se tudok profin pucolni. :( Ráadásul balkezes vagyok. De akaraterőm van. :) Remélem ügyes leszek.
2011. júl. 27. 08:24
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha van akaraterőd, akkor menni fog az! :)
2011. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Énis balkezes vagyok.:) és én még a pirítóst is odaégettem.:D most meg versenyekre járok,kitünő vagyok szakmából.:) csak tanulj,és soha ne add fel mert pl a főnököm elég bunkó:S de ne vedd magadra a beszólásokat:)
2011. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok Krumplipucolás nekem se megy perfect ^^' 2 lehetőség van, takarékosan hámozok, de akkor elvagyok 1 krumplival 5 percig, míg másik 3 at megcsinálnak, vagy ha sietek, ami általában nem árt, akkor meg elég sok a veszteség :D De hát még csak tanuló vagyok, majd belejövök xd
2011. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira örülök, hogy ilyen jókat irtok! Köszönöm! :)) Már tényleg alig várom, hogy menjek szeptemberben. Mindig is kétbalkezesnek tartottam magam, de viszont érdekel a szakma. Igyekszem, hogy jó tanuló legyek, és én is járhassak versenyekre.XD
2011. júl. 31. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!