Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Trefortba csak 6. -után...

A Trefortba csak 6. -után lehet menni?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok és már jó lenne eldönteni hova menjek még nem tudom mit dolgozzak felnött koromba ezért ugy döntöttem jó lenne valamilyen gimibe bekerülni.

a Trefort szinpi lenne de mikor felmetem csak rrol ir hogy 6.osok igy a 6.osok ugy.... akkor már ezek szerint lekéstem a trefortot? tavalykellegt volna??


2010. dec. 10. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Még bőven ráérsz jövőre még nálunk(8.)is van aki nem tudja hova menjen.Én is kigondoltam hetedikben és teljesen más lett.Amúgy 7.be nem lehet középiskolába menni csak 8.ba meg 6.ba

Én nem ott lakom de a honlapjáról látom hogy ez 6 éves.

2010. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok vagyis igen lekésted a Trefortot.
2010. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tévedés, még nem feltétlenül késted le, felvételizhetsz még hetedikesként is, de ha felvesznek, akkor ott újra kell járnod a 7. osztályt.
2010. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy lehet felvételizni mert a 6.osok,8.osok felvételizhetnek csak 7.be nem.Ha meg úgy van ahogy az utolsó mondja akkor az olyan mintha buktál volna
2010. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugyértem jövőre 8.után mehetek-e oda mer ezt a sulit mindenképp kijárom mer kapunk nyelvvizsgát suli nagyrészének meg van a középfokú komplex
2011. jan. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!