Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vki el tudná nekem konkrét...

Vki el tudná nekem konkrét példákkal magyarázni, hogy mit csinál egy biomérnök, hol lehet egy ilyen diplomával elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
12-es vagyok, már van egy 92%-os közép kémia érettségim, matekot ugyan nem tanulok fakultáción, de már egyetemi szinten tudom az analízist (különtanár plussz önszorgalom, mert nagyon érdekel, deriváltunk, diff. egyenleteket, parciális, helyettesítéses, improprius integrálást vettünk stb.), legalábbis azokat a részeit, amiket egyetemen tanítanak. Bioszból fogok még egy középszintű érettségit csinálni, meg fizikából emeltet és biomérnökire szeretnék menni. Szüleimnek viszont nem tetszik az ötlet, mert nem tartják ezt a diplomát "eladhatónak". Tudnátok példákkal illusztrálni, h hol alkalmaznak biomérnököket, milyen ajtón lehet kopogtatni egy ilyen diplomával?
2010. dec. 6. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos érdemben nem tudok hozzászólni a kérdésedhez (bárcsak ilyen magas szinten értenék a természettudományokhoz), de azért az elmondom, hogy szomorúan látom, hogy ilyen sokan nem élvezik a család támogatását az álmaik megvalósításában. Van, aki énekből szeretne érettségizni, ott az a baj, nálad a biomérnökséggel nem értenek egyet... Sajnálom.
2010. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na, első voltam, csak hogy ne offoljak: nézd meg itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

itt van biomérnök-hallgató, keresd fel privát e-mailben!

2010. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!