Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot ajánlanátok nekem?

Milyen szakot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Megszeretném kérdezni, hogy az alábbi adatok alapján milyen szakot ajánlanátok nekem?


- Szóval tudom, hogy ma már azoknak nagyon jó dolguk van, akik jók a reáltantárgyakból, mert ezek a tárgyak sok piacképes diploma alapját képzik. Én azonban nem vagyok jó se kémiából, se matekból, se fizikából.. nem igazán érdekel ez a terület. Elvégezném én szívesen a számvitelt, de azt mondják, hogy ott meg nehéz a matek. Világ életemben csak hármas voltam belőle, nincs értelme ilyen irányba mennem.

- Ugyanakkor azt sem állítom, hogy teljesen "humán" területet kell, hogy tartalmazzon a szak, mert egy bizonyos szintig én is megtudnák birkózni a matekkal, ha más nem, hát legfeljebb még szorgalmasabb lennék. Tehát olyan szakok is szóba jöhetnek, ahol azért van pl. matek, de maga a szak ne épüljön 100%ig rá.

- Pályaorientációs tesztek szerint nekem a kereskedelem-marketing-idegenforgalmi pálya való. Esetleg van olyan szak, ami viszonylag piacképes és ezekkel a területekkel kapcsolatos?


2010. dec. 5. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

hát figyu, én ajánlanék neked egy szakot, ami igaz, hogy reálos, de egyáltalán nem nehéz, ha van szorgalmad és értelmes vagy (az írásodból ítélve az vagy).

tutira piacképes (max 40en végeznek ott, de könnyű bekerülni)

szóval írj privit :)

2010. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszod. Írtam Neked privit. Várom a válaszod.
2010. dec. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!