Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes most váltani vagy...

Érdemes most váltani vagy fejezzem be a jogot?

Figyelt kérdés
Jogra járok,harmadéves vagyok.Most tartok a felénél.Egyre joban kezd elfogni az érzés, hogy nem ezt akarom csinálni.Gyerekekkel akarok foglalkozni.Érdekelne a gyerekpszichológia,azt hol tudnám tanulni?Vagy ha már ennyi energiát beletettem ne hagyjam abba és majd a jogi diplomával próbáljak valami olyat csinálni,ami gyerekekkel kapcsolatos?Segítsetek,mit tegyek????
2009. jan. 16. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha "szakosodsz" a deviáns kiskorú és fiatalkorú bűnelkövetőkel kapcsolatos területre, még össze is érhet a két dolog.
2009. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amit az első írt, jó ötlet.

sztem fejezd be a jogot mindenképp, én elvégezném a helyedben. gondolj bele, mennyi energiát belefektettél már. ne hagyd csak úgy a semmibe elúszni. ha befejezted, még mindig elkezdheted az, ami az álmod. fiatal lehetsz még. van, aki csak 30 évesen szerzi az 1ső diplomáját, és utána még továbbtanul.

2009. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig jól mit akarsz csinálni a jövőben és aszerint cselekedj. Én sajnos akkor jöttem rá, hogy az egyetem amit elvégeztem nem nekem való miután már dolgoztam egy évet a szakmában. Elvégeztem egy másodikat is és ott megtaláltam a helyemet, de jobb lett volna talán korábban váltani.
2009. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

azt kell eldöntened, hogy mi az, amit a gyerekekkel akarsz csinálni. és mekkorákkal.

3 évesnek törölgetni az orrát, vagy 6 évest írni tanítani, vagy kiskamaszt tanítani az életre, vagy nagykamaszokkal bajlódni.

és hogy testközelben lenni velük, vagy pedig "csak" tenni az érdekükben.


jó ötlet, amit egy előttem szóló írt, hogy fejezd be mindenképpen, mert ezt is tudod hasznosítani, és gyermekvédelmi intézményben is elhelyezkedhetsz.

2009. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat....

igen én is rájöttem,h nem érdemes otthagynom.

és lehet is ötvözni a kettőt.

milyen gyermekvédelmi intézmények léteznek és ott mivel lehet foglalkozni?ismertek ilyeneket?

2009. jan. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!