Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » HA 4,2-4,3 as átlagom van...

HA 4,2-4,3 as átlagom van akkor ezzel főiskolára jelentkezhetek? Vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés

azt mondták hogy legalább 4,5 eredménynek kell lennie..

és azzal sem biztos hogy felvesznek

de szerintem ez sem olyan rossz eredmény 12-ben..

amúgy Szegedre/Miskolc/Pest a cél

ha tudtok még más helyet ahol rendészeti főiskola-egyetem van lécci írjátok meg


2010. nov. 29. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki se fogja nézni a középiskolai érdemjegyeidet+az érettségidet ha már felvettek. Írd meg az érettségit, kerülj be, és ha elég elhivatott vagy, menni is fog. Én 2-es 3-as voltam, most meg egyetemen (jó érettségi után, amit megszenvedtem) az egyik legjobb vagyok. Persze azért, mert van ambícióm, és minden nap széttanulom a belem mérnökin.
2010. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó átlag a 4 feletti, ne hagyd magad lebeszélni a főiskoláról!!!
2010. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

loool.

rendészetire ha nem buksz meg, már jó vagy. egyébként meg bőven okés normális egyetemekre is. a felvételi pontod nagyrésze (vagy akár az egész) úgyis az érettségi %-odból lesz. én például be sem írtam e-felvételin a középsulis jegyeimet. mi a franc közük van hozzá...

2010. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösz a választ

de kedves utolsó..

akkor minek találták ki a középiskolát ha semmi közük hozzá?

2010. nov. 30. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!