LEHETEK -E OLYAN TANáR?

Figyelt kérdés
Lehetek e olyan tanár aki csak alapsulira van kitanulva és középsulira nem?
2010. nov. 26. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek.
2010. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szóval lehetek olyan aki csak alapsulin tud tanítani és lehetek oylan is aki csak közép sulin tud?
2010. nov. 26. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de könyörgöm, mi az, hogy "alapsuli"???
2010. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bocs! szlovákiai magyar vagyok és ehhez vagyok hozzá szokva? És melyik jó egyetem szlovákián abban az esetben ha én német-angoltanár akarok lenni! Eltudom dönteni , hogy munkásképzőn,gimnáziumon vagy szakkközépiskolákon akarok-e tanítani?
2010. nov. 26. 23:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy nem magyarországi vagy, tán erdélyi. Ott más lehet az oktatási rendszer, beleértve a felsőoktatást is. Manapság minden változik, két évre se lehet előre gondolkozni.
2010. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
figyelj, itt nálunk minden adófizető polgár eltart egy tanárt, annyian vannak, és akkora túlképzés van még mindig, hogy kész csoda, ha te mondod meg, melyik városban, melyik iskolában, mit, és heti hány órában akarsz tanítani, egyébként mehetsz munkanélkülinek éhezni
2010. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tőlünk kérdezed, hogy el tudod-e dönteni, hogy hol tanítanál?
2010. nov. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nyelvet akarsz tanítani, akár általános, akár középsuliban szükséged van egy egyetemi diplomára (legalábbis itt Magyarországon). Mivel az ittlévők döntő része magyar nem hinném, hogy tisztában lennének a szlovák oktatási rendszerrel és követelményekkel. Szerintem keress ottani fórumokat.

Nem derült ki a kérdésedből, hogy most most ottm vagy itt akarsz tanítani. Ha ott akkor szlovák egyetemre menj, ha itt Magyarországon, akkor magyar egyetemre menj, mivel a diploma honosítása elég hosszadalmas és drága.

2010. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
biztos jó tanár lesz belőled, ha ilyen egyértelmű kérdéseket fogsz feltenni
2010. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem azt kérdem , hogy el - tudom dönteni! Hanem az egyetemen lehet szakosodni?
2010. nov. 28. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!