Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11-es vagyok tanulok a dolgoza...

11-es vagyok tanulok a dolgozatora, de nem sikerülnek jól, tudom az anygot itthol, szünetben is, de mikor írni kellene nem minden jut eszembe mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
hogy változtassak
2010. nov. 19. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert nem TUDOD, ÉRTED az anyagot, csak max. bemagoltad, az meg stresszhelyzetben nem jön elő az a tudás, ami nem stabil.

Vegyünk egy példát: most vagy nem tudod, hogy a mondatok végén irásjel van, közte néha vessző, vagy egyszerűen le se tojtad, mikor kiirtad a kérdést. Mivel most nem voltál stresszhelyzetben, igy szerintem egyszerűen fogalmad sincs róla, hogyan kell helyesen irni. Ez egyébként a kevés olvasás egyik tünete. Aki sokat olvas, automatikusan feltűnnek neki a helytelenül leirt szavak...

No, szóval ha tényleg érdekel (amiben nem vagyok biztos), hogy mit tudsz tenni, akkor ime: tanulj. Ne magolj, ne seggelj, értsd meg az anyagot. Ehhez sokat kell olvasni, ha valami nem világos, akkor valakit megkérdezni, stb. Tehát nem elég, hogy lehuppansz a könyvecske elé és 15 perc múlva te már tudod az anyagot...

Kicsit ugyan több időt igényel, mint az eddigiek, de hát el kell dönteni, ha utcaseprő leszel, akkor egy csomó szabadidőd lesz, csak szarul lehet belőle élni... Szóval fel kell áldozni a szabadidőt a későbbi jobb élet reményében. Persze nekem semmi bajom az utcaseprőkkel se...

2010. nov. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Írj puskát egy kis segítséget és ugyan ezt a kérdést ted fel a tanárnak ha lebukol :DDDDD
2010. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
magolsz csak
2010. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor hogy tanuljak?
2010. nov. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!