Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia szakon szeretnék az...

Biológia szakon szeretnék az egyetemen tovább tanulni, Kaphatok erre plusz pontot ha elvégeztem egy hulladékgazdálkodó technológus 2 éves képzést?

Figyelt kérdés

Keresetem, de nem találtam, hogy mikért jár plusz pont ezen a szakon.

Lehet érettségizni környezetvédelmi-vízgazdálkodási alapismeretekből is ide. Ebből gondolom, hogy hátha beleszámítana a technikusi bizonyítványom, hiszen a víz környezetvédelem nagyban kapcsolódik.


2010. nov. 15. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
szerintem biztos ér 40 pluszpontot (a 40be nem vagyok biztos). sőt még néhány tárgyadat is el fogják fogadni. csak nem te is kombathelyre jársz? mondjuk sose értettem mi értelme van ennek a hulladékgazdálkodási baromságnak. 2 évet bohóckodsz mindössze 40 pluszpontért???
2010. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!