Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a szociális...

Mi a véleményetek a szociális gondozó és ápoló szakmával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha valaki ebben dolgozik vagy tud róla több információt mondani azt nagyon megköszönném. Pl. Milyen területen lehet vele elhelyezkedni. REMÉLEM NEM CSAK IDŐSEK OTTHONÁBA! Mert én most jelentkeztem erre a tanfolyamra és kicsit bizonytalan vagyok, ami igazából taszít az a pelenkázás.
2010. nov. 12. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szociális munka szakra járok, és szoktunk járni intézményt látogatni. Azt tapasztaltam, hogy ahol eddig voltunk, majdnem mindenhol vannak szociális gondozók. Idősek otthonában is persze, de más helyeken is. Pl. hajléktalan szállón, drogambulancián, stb.

De szerintem jobban tetted volna, ha még a jelentkezés előtt tájékozódsz arról, hogy pontosan mihez is kezdhetsz ezzel a végzettséggel.

2010. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fentieken kívül még a gyerekjóléti szolgálatnál is tudsz dolgozni.
2010. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha téged taszít a pelenkázás akkor nagyon rossz szakot választottál magadnak. Ez az emberek megsegítéséről szól és nem arról, hogy mitől undorodhatsz. Mit csinálsz majd ha a drogos ott hányja össze magát előtted, esetleg még rád is megy belőle vagy késsel neked támadnak..? sorolhatnám.
2010. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!