Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire dúrva a jogi egyetem?

Mennyire dúrva a jogi egyetem?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg hardver szakon vagyok, egy kb. közepes tanuló vagyok. Természetesen nem gondolom, hogy ez egy olyan felsőoktatás, amit pikk-pakk elvégzek félgőzzel, de mégis mennyire húzós? Éjjel-nappal tanulni kell? És milyen tantárgyban kell erősnek lenni ehhez a törin kívül? (Elsősorban olyanokat kérdezek, akik ilyet végeztek/jelenleg ezt tanulják) Nem mellesleg egy tipikus tini vagyok, nem nézek ki éppen öltönyös jogásznak.. :)


2010. nov. 9. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az off miatt, de engem is érdekelnének a válaszok!:)
2010. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem jogot tanulok, csak el akartam olvasni a választ mert érdekelt de hát...:D

Az utolsó mondatodhoz azért tudok nyilatkozni: szerinted Dr. Szöszi jogásznak nézett ki? :D

2010. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha csak a közeli terveimet figyelem, bal fülbe fülbevaló, jobb kézfejre tetoválás.. ^^,

Egyébként meg látod hogy senki se hajlandó válaszolni..

2010. nov. 10. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

lol:D

én mondjuk nem biztos hogy rádbíznám magam:D

tényleg fura hogy nem válaszolnak, pedig elég népszerű kar a jogtudományi. nehéz egyébként, igen, bár még most sem tanulok jogot:D, de azért sok joghallgató ismerősöm van akik jól tanultak középsuliban, és nehéz, rengeteget kell olvasni és magolni, a tanuláson kívül. De sajnos konkrét dolgokat nem tudok mondani, a töri kell hozzá emelt szinten az biztos, +nem árt egykét nyelv meg a magyar. Humán tárgyak.

2010. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!