Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet grafológiát tanulni?

Hol lehet grafológiát tanulni?

Figyelt kérdés
Lehet vele egyátalán kezdeni vm-t?
2009. jan. 7. 21:26
 1/7 anonim válasza:

Nem nagyon, de kedvtelésnek nagyon jó.

Barátnőm az ELO otthoni levelező tanfolyamán végzett ilyet.

www.elo.hu

2009. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezik kifejezetten grafológus szakértő iskola, és bár igaza van az elsőnek, abban, hogy keveseknek sikerül jó lehetőséget találni, azt nem mondanám, hogy csak hobbinak jó, mert van pl. igazságügyi írásszakértő is, az egyik ismerősöm is szokott így dolgozni. Megkérdezem őt, hol végzett, ha érdekel.
2009. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Grafológiai Intézetben (www.grafint.hu).

Engem is most kezdett el foglalkoztatni ez a kérdés, mert én látok fantáziát a grafológia tanulásban :)

2009. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. voltam, köszi az utánam lévőnek:) csak azt tudtam, hogy Budapestre járt. Sokáig iskolatitkárként dolgozott az ismerősöm, de most már kezd egyre inkább ebből megélni, vannak megbízásai, nagyon szerette volna és örülök, hogy bejött neki. Nektek is sok sikert.
2009. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az ELO-s tanfolyam megéri amúgy? Vagy nem érdemes ilyen távoktatásban tanulni?
2009. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Majd még átgondolom, hogy mit csináljak.
2009. jan. 8. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ELO megéri. Én nem vizsgáztam le, de nagyon jó a tananyag.
2009. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!