Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire lehet elhelyezkedni...

Mennyire lehet elhelyezkedni pedagógiai asszisztensként?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok még 1 évet gyesen, ingyenesen meg tudnék csinálni egy 12 hónapos képzést. Kérdés, hogy van-e erre igény mostanság. 1 héten 3x kell bejárni, ebből az egyik szombat, nehezen tudom megoldani a bejárást 2 kicsi mellett ezért mérlegelnem kell megéri-e.. Köszi, ha segítesz.
ma 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiány szakma, el fogsz tudni helyezkedni, csak sajnos a fizu iszonyat alacsony, nem lehet belőle megélni, kell mellé más is.
ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fizu nem befolyásoló tényező, mert a férjemnek jó állása van, abból megélünk. Ezzel csak kiegészítenénk a családi kasszát. Legfőképpen azért csinálnám ezt a szakmát, mert amíg kicsik a gyerekek könnyebben meg tudnám oldani az ellátásukat, oviztatásukat, de persze érdekel is ez a szakma.
ma 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont hajrá, ha ennyire elhivatott vagy, tutira fogsz munkát találni könnyen.
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

3-as, azért én ebben annyira nem vagyok biztos. Elég sok ilyen képzés van mostanában, pár hónap alatt el lehet végezni.

Azt én értem, hogy igény az lenne rá, de a probléma az inkább az, hogy nem is hirdetnek ilyen státuszt. Nem azért nincs az iskolákban ped. asszisztens, mert nem lenne jelentkező, hanem azért, mert kb. egy iskolában egy törvényileg kötelező bizonyos létszám felett. Nem költ rá a Klikk.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is nézegettem.. Nem nagyon találtam, ez is ilyen kihalásos alapon dolog sajnos.. Meg hát 1 éves a képzés, de máshol fele ennyi idő alatt megvan..
ma 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a városban van 5 éves technikum. Az általános iskolánkban meg közölték, hogy nem igényelnek a Klikktől, mert úgysem adnak, mert nincs. Hát, pedig szerintem lenne. Csak nem akarják kifizetni.

Pedagógus fórumokon a FB-on szoktak írogatni, hogy állást keresnek, általában senki nem válaszol. Bezzeg, ha egy matektanár ír...

ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!