Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes jogorvoslatot benyújta...

Érdemes jogorvoslatot benyújtani a hiánypótlás lehetőségének hiánya miatt?

Figyelt kérdés
Az egyetemen a rendszeres szociális ösztöndíjhoz szükséges igazolások beszerzése során nem tudtam beszerezni a családi pótlékról szóló hatósági bizonyítványt, mivel nem volt elég időm rá, és az egyetem nem biztosított hiánypótlási lehetőséget. Attól tartok, hogy emiatt problémát fognak emelni, mert csatolni kellett volna a családi pótlék igazolását. Szerintetek érdemes lenne a Neptun rendszeren keresztül jogorvoslatot kérni arra hivatkozva, hogy nem kaptam lehetőséget a hiánypótlásra?
tegnap 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Nyilván előre tájékoztattak róla, és nem te vagy az egyetlen, akinek nem lehetett, hanem mindenki.
tegnap 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi pont emiatt már hetekkel előtte megigényeltük az ilyen hosszadalmas papírokat. Előre kell bizony gondolkodni. Nálunk pl. első hét végén van mindig a leadási határidő, szóval ha te ott hétfőn rájössz, hogy "huppsz, péntek a leadási határidő, és még nem igényeltem meg a hosszú átfutásos papírt", hát akkor ennyi volt. Nem érdemes jogorvoslatot benyújtani, mert ez a te hibád, és általában előre fel is van tüntetve, hogy nincs hiánypótlási lehetőség. Majd következő félévben előre gondolkodsz, januárban már intézd a papírokat következő félévben, nehogy februárra hagyd.
tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!