Ha biosz szakkal akarok foglalkozni, akkor ahhoz mit kell tanulnom?

Figyelt kérdés
Úgyértem milyen nyelveket, stb... Vagy csontokat vagy valami? Én speciel az állatokkal szeretnék foglalkozni, mondjuk alapítani egy menhelyet (tudom, ehhez nem kell különösebb nyelv)de ha mondjuk állatorvos, akkor?
2010. nov. 3. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy menhelyet alapíts, nem kell biológia, de még csak állatorvosnak sem kell lenned...

Amúgy ha biológiára vagy állatorvosira akarsz menni, akkor emelt biosz és kémia a fontosak. És az angol mindenképpen kell.

2010. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha állatorvos szeretnél lenni akkor biosz, kémia, latin. Ha menhelyet akarsz alapítani akkor sok kitartás kell.
2010. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a latinban biztos voltam. Te jó ég, mennyi magolás ... :D Köszi a válaszokat (=
2010. nov. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!