Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Könyvelő szeretnék lenni, de...

Könyvelő szeretnék lenni, de nagyon rossz vagyok matekból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

11.-es gimis vagyok, és tervben van a továbbtanulás, úgyhogy hamarosan el kellene dönteni, hogy milyen irányba szeretnék továbbmenni.

Amikor kérdezik az ismerősök, hogy mi érdekel, akkor azt mondom, hogy könyvelő szeretnék lenni (mert tényleg nagyon vonz egyébként), de oda kell a matek, és mivel nagyon nehezen megy, ezért el is felejthetem ezt a pályát. :/


Járok matektanárhoz, de még így sem értem tökéletesen.


Más pedig nem nagyon érdekel, amivel jól is lehetne keresni.


ma 12:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az "ezért" szót véletlenül gépeltem be.
ma 12:44
 2/3 anonim válasza:
100%
akkor cserélj matektanárt. a matek borzasztóan egyszerű tantárgy, ha... az alapok megvannak. na ehhez kell egy JÓ tanár, hogy átvegye veled, hogy mire kell építkezned, ami nincs meg. pl: hiába akarsz addig autót vezetni, amíg nem tudod melyik a gázpedál.
ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a számológépet azért tudod használni akkor lehetsz könyvelő, viszont ilyen esetben egyszerűbb ha a mérlegképes tanfolyamra mész és nem egyetemen tanulod.

Ugyanúgy megtanulod mindkét esetben a számvitelt, viszont egyetemen mivel közgazdászokat képeznek és nem konkrétan könyvelőket sokkal több matekos tárgy van, mint amire neked szükséged lenne könyvelőként.

ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!