Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átlehet e jelentkezni másik...

Átlehet e jelentkezni másik egyetemre ha már elkezdődött a félév?

Figyelt kérdés
Most kezdtem Jogi szakot (nagyrészt szülői nyomásra) de úgy érzem ez nem áll annyira közel hozzám mint ahogy reméltem. Szívem szerint én reál/matekosabb vagyok(érettségim is jobb lett abból mint töriből), és a corvinus Gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés szakja keltette föl érdeklődésemet ebből az okból. Felvi pontokban elérném az államit abból, viszont ugye az csak jövőre menne, ezért akarnám tudni hogy megvalósítható ez még ebben a hónapban, vagy már túl késő-e?

tegnap 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azonos képzési területek között lehet átjelentkezni, de akkor sem biztos, hogy engedélyezik. Az említett szakok teljesen más képzési területeken vannak, így ez itt nem opció. Újra kell felvételizni ilyen esetben.
tegnap 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és akkor is érvényes ha saját egyetemem GTK-jara jelentkezek gondolom?
tegnap 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is más képzési terület. Az egyik jogi, a másik gazdasági képzés, nem lehet átjelentkezni.
tegnap 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedül újrafelvételizni tudsz. Corvinusra amúgy sem vennének át máshonnan ösztöndíjasra. Gpme-re meg sehonnan nem vennének át.
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!